четвер, 4 червня 2026 р.

День вшанування пам'яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

 


Цей жалобний день нагадує нам про невимовний біль, який принесла війна в українські родини. Наш сьогоднішній захід розпочався з хвилини мовчання та запалення свічки. У глибокій скорботі ми згадали кожне ангельське життя, яке передчасно забрала війна. Світла пам'ять маленьким ангелам...







 Жити далі й боротися задля майбутнього живих дітей — наш спільний обов'язок. Саме тому в нашій бібліотеці відбувся зворушливий творчий захід «Малюємо серцем — плетемо з любовʼю». Художня творчість стала для малечі простором безпеки та підтримки. Працівники центру життєстійкості Стрийської територіальної громади разом із дітьми з особливим натхненням малювали малюнки для військових та плели патріотичні браслети. У кожну роботу маленькі та дорослі учасники вкладали найщиріші побажання миру, незламної сили та якнайшвидшого повернення додому наших захисників. Кожен малюнок і браслет став символом щирої турботи, тепла та непохитної віри в нашу Перемогу!Дякуємо кожному, хто долучився! Разом ми сильні! Слава Україні!

Немає коментарів:

Дописати коментар