#Березень_Читають_всі🧑🏫📚📖🇺🇦😉
Центральна дитяча бібліотека ім. В.Стефаника Стрийської МЦБС рада долучитися до щорічної регіональної акції #Березень_читають_всі📚👫
Сьогодні працівники бібліотеки розпочали читати твори сучасного українського-ювіляра, письменника Сашка Дерманського, його твір "Чудове чудовисько". Гумористична, пригодницька повість, яка зацікавила наших читачів учнів 5А класу Стрийська гімназія ім. І. Баранича √8. Розумні, допитливі читачі поринули у світ пригод, читаючи уривки з книги. У повісті діти зустрілися з головними героями, Сонею та Чудовиськом або просто Чу...
А чи може Чудовисько бути добрим, чи може книга стати найкращим другом? Відповіді на ці запитання ви дізнаєтеся, читачі, коли прочитаєте повісті . Тож запрошуємо вас до бібліотеки. Читати круто! Модно!
А ще на згадку діти робили закладки-розмальовки.📚







Немає коментарів:
Дописати коментар