середа, 25 березня 2026 р.

Заняття запобігання емоційному вигоранню

 Сьогодні у нашій бібліотеці відбулася важлива і надзвичайно корисна зустріч. До нас завітала працівниця Центру життєстійкості Стрийської громади Ірина Тищенко, яка провела для бібліотекарів заняття, присвячене запобіганню професійному та емоційному вигоранню та підтримці ментального здоров’я.


У теплій та довірливій атмосфері ми ознайомилися з дієвими техніками самодопомоги: технікою заземлення, вправою постукування «Метелик», технікою Ентоні Хопкінса, а також дихальною вправою «Квітка і свічка». Кожна з них допомагає відновити внутрішній баланс, знизити напругу та краще подбати про себе у щоденній роботі. Було цікаво, пізнавально і дуже на часі. Щиро дякуємо пані Ірині за корисні знання, підтримку та натхнення берегти власний внутрішній ресурс!








Немає коментарів:

Дописати коментар