Сьогодні у нашій бібліотеці відбулася важлива і надзвичайно корисна зустріч. До нас завітала працівниця Центру життєстійкості Стрийської громади Ірина Тищенко, яка провела для бібліотекарів заняття, присвячене запобіганню професійному та емоційному вигоранню та підтримці ментального здоров’я.
У теплій та довірливій атмосфері ми ознайомилися з дієвими техніками самодопомоги: технікою заземлення, вправою постукування «Метелик», технікою Ентоні Хопкінса, а також дихальною вправою «Квітка і свічка». Кожна з них допомагає відновити внутрішній баланс, знизити напругу та краще подбати про себе у щоденній роботі. Було цікаво, пізнавально і дуже на часі. Щиро дякуємо пані Ірині за корисні знання, підтримку та натхнення берегти власний внутрішній ресурс!







Немає коментарів:
Дописати коментар