Сьогодні до дитячої бібліотеки ім. В. Стефаника завітала працівниця Центру життєстійкості Стрийської громади І. М. Тищенко та провела майстерню читача «Жива лоза: традиція, що завжди з нами».
Напередодні свята Вербної неділі учні 4 класу Стрийської гімназії ім. І. Баранича прикрашали вербові гілочки, додаючи їм святкового настрою та особливого шарму. Під час майстер-класу діти дізналися про значення цього свята та його давні традиції. Кожна прикрашена гілочка стала маленьким символом весни, тепла та очікування світлого свята Великодня.







Немає коментарів:
Дописати коментар