Напередодні вербної неділі в читальному залі бібліотеки Центральна дитяча бібліотека ім. В.Стефаника Стрийської МЦБС з нашими учнями 5А класу Стрийська гімназія ім. І. Баранича та керівником Благутою Іриною Миколаївною відбувся майстер клас декорування Вербової гілки, та виготовлення Великодніх гніздечок з майстринею Оленою Прокопенко.
Діти активно брали участь в декоруванні Верби а також у виготовленні Великодніх гніздечок . Адже верба це символ весни, плодючості, здоров'я та захисту. Осв'ячена верба символізує перемогу життя над смертю, мир та Боже Благословення. А Великодні гніздечка з писанками це - символ зародження життя, сонця, тепла і вічності. Вважають що писанка, на Великдень приносить щастя. Підтримуючи традиції, виховуємо любов до свого народу, повагу до минулого і сучасного , відкриваємо зміст і значення Великодня.🪺🌿📚🇺🇦


















Немає коментарів:
Дописати коментар